21/05/2024
تعمیر اسپلیت و کولر گازی در شیراز

تعمیر اسپلیت و کولر گازی در شیراز + شماره تماس و آدرس

لیست مراکز تعمیر اسپلیت و کولر گازی در شیراز در این مقاله به همراه شماره تماس و آدرس معرفی شده است.

لیست مراکز تعمیر اسپلیت و کولر گازی در شیراز

ردیف نام مرکز آدرس شماره تماس
1 فروش رادیاتور پنلی – تعمیر و سرویس اسپیلت شیراز، چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز، بعد از ساختمان بهزیستی ساختمان نبش کوچه طبقه2 واحد4 07138380670
09175956581
2 تاسیسات ترمو – سروی شیراز، شهرک گلستان، میدان دوم 09173146439
09357619467
3 شیراز کولر شیراز 09177585322
4 تعمیر و سرویس اسپیلت – نمایندگی ایران رادیاتور – شیراز شیراز، بلوار رحمت سفیر جنوبی 09382321505
5 نصب تعمیر و سرویس اسپلیت داکت بولوار امیر کبیر، حدفاصل پل امام حسن و سروالفجر، ساختمان جنب بانک مسکن، طبقه دوم واحد4 09170542424

مراکز تعمیر اسپلیت و کولر گازی در سایت شیراز خدمات چگونه معرفی شده است؟

برای اینکه بتوانید لیستی از بهترین مراکز تعمیر کولر گازی در شیراز را مشاهده کنید، می توانید با در جدول بالا نام مرکز، شماره تماس و آدرس هر یک از این مراکز را ببینید. همچنین می توانید برای انجام در خواستتان با شماره های ثبت شده در جدول تماس برقرار کنید و در مورد قیمت سوال خود را بپرسید.

تعمیر اسپلیت و کولر گازی در شیراز

شماره تلفن تعمیرکار اسپیلت در شیراز

تعمیر کولر گازی و اسپیلت کاری بسیار تخصصی است و بهتر است هر زمان که کولر شما دچار آسیب شد، از افراد متخصص کمک بخواهید. به شما پیشنهاد می کنیم اگر در این زمینه تخصص ندارید، اصلا خودتان به سراغ تعمیر نروید؛ زیرا ممکن است که صدمه بیشتری به آن وارد کنید و در نتیجه هزینه بیشتری باید برای تعمیر خرج کنید. تعمیر کولر گازی گری در شیراز و تعمیر کولر گازی پنجره ای در شیراز به بهترین نحو انجام می شود؛ پس از این بابت نگرانی نداشته باشید.

مقاله پیشنهادی: تعمیرات مبل در شیراز

مشکلات رایج کولر گازی

چند دلیل عمده وجود دارد که عمدتا برای اکثر کولر گازی ها به وجود می آید، البته بهتر است قبل از تعمیر حتما علت دقیق خراب شدن آن بررسی شود و فقط همان قطعه تعویض و یا تعمیر شود.

  • کثیف شدن فیلتر هوا
  • آبریزی کولر گازی
  • خرابی برد الکتریکی
  • کاهش سرمایش کولر گازی
  • وجود برفک روی لوله ها
  • فن پنل داخلی کولر گازی کار نمی کند

علت خنک نکردن کولر گازی چیست؟

بسیاری از افرادی که از اسپیلت و یا کولر گازی استفاده می کنند، از این مورد که کولر باد خنک پرتاپ نمی کند ناراضی هستند. خنک نکردن کولر گازی دلایل مختلفی دارد که در این جا می خواهیم آن را بررسی کنیم. اولین مورد این می باشد که شما باید چک کنید که تمام دریچه های کولر باز باشد و فن به درستی کار می کند. اگر متوجه شدید که این ها به درستی کار می کنند، باید فیلتر کولر را بررسی کنید. در اکثر مواقع فیلتر کولر آلودگی و گرد و غبار به خود می گیرد و نمی تواند به درستی پرتاب باد داشته باشد.

مقاله پیشنهادی: لوله کشی ساختمان در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *